IDE O PRAVDU: Analytik Bošňák: Slovensko má našliapnuté na víťazstvo v druhej vlne pandémie
44:26
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU: Analytik Bošňák: Slovensko má našliapnuté na víťazstvo v druhej vlne pandémie

28.04.2021

Aká je nová vláda Eduarda Hegera (OĽaNO)? „Prestal krik a osočovanie. Je tam záblesk racionálneho zmýšľania a sedliackeho rozumu,“ povedal v relácii Ide o pravdu Ivan Bošňák, zakladateľ iniciatívy Dáta bez pátosu. Vláda by mala pri rozhodovaní o núdzovom stave vychádzať z analýz a čísiel, aby sa vedela obhájiť. Nepáči sa mu, že politici „bičujú“ verejnosť výrazmi o pomalom zlepšovaní situácie. Upozornil, že už osem týždňov máme pozitívny vývoj, rovnako ako Fínsko, Dánsko Nórsko a Veľká Británia. „Ocitli sme sa v dobrej spoločnosti, kde sme vždy chceli byť,“ argumentoval analytik.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.