IDE O PRAVDU s Kollárom: Ak si premiér myslí, že je odborník na pandémiu, máme všetci problém
25:46
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU s Kollárom: Ak si premiér myslí, že je odborník na pandémiu, máme všetci problém

28.10.2020
Slovenskí lekári vyzývajú vládu, aby ešte zvážila celoplošné testovanie. Upozorňujú na vážnu situáciu v zdravotníctve, kde chýbajú lekári a nemocnice napĺňajú svoje kapacity. „Pre politikov nie sú lekári partnermi, sme len štafáž,“ povedal v relácií Ide o pravdu prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár na margo svojho odchodu z ústredného krízového štábu.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.