IDE O PRAVDU: Boris Kollár: Poďme do Moskvy, a elektrárne si odkúpme späť
32:34
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU: Boris Kollár: Poďme do Moskvy, a elektrárne si odkúpme späť

04.02.2021

Koalícia robí dobré kroky, ale zle komunikuje. Dôveru znižuje aj konflikt medzi premiérom Igorom Matovičom (OĽaNO) a ministrom Richardom Sulíkom (SaS). „Už nebudeme ticho, a ak to nepomôže, pritvrdíme,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.