IDE O PRAVDU: Remišová: Ak Kolíková rozpustí frakciu, potom si sadneme za stôl
36:57
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU: Remišová: Ak Kolíková rozpustí frakciu, potom si sadneme za stôl

11.06.2021

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová cíti silnú podporu členskej základne. „Ak by skupina okolo Márie Kolíkovej odišla, ohrozia fungovanie koalície,“ povedala v relácii Ide o pravdu. Pripomenula, že snem by mal význam len vtedy, ak by sa na „kandidátovi zmieru“ dohodli vo vnútri strany vopred. Kolíkovej vyčíta, že založila frakciu, a tým „rozstrieľala“ stranu. Je ešte reálna spolupráca oboch znepriatelených táborov? „Ponuka na spoluprácu stále je,“ reagovala Remišová. Vzápätí ale vyslovila podmienku. A síce, že podpredsedníčka Kolíková oznámi rozpustenie frakcie.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.