Gröhling v Ide o pravdu: Odchod SaS z vlády? Nešťastný krok voči koalícií ale aj Slovensku
36:38
Podcast: Ide o pravdu

Gröhling v Ide o pravdu: Odchod SaS z vlády? Nešťastný krok voči koalícií ale aj Slovensku

08.01.2021

Žiaci budú mať jarné aj letné prázdniny. „Od júla pripravujeme dobrovoľné letné školy, ich termín si určí škola. Môžu trvať až osem týždňov, a k základným školám sa pridajú stredné,“ povedal v relácii Ide o pravdu minister školstva Branislav Gröhling (SaS). Minister reagoval aj na politickú situáciu. Odmietol snahy premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) o odvolanie ministra hospodárstva a predsedu SaS Richarda Sulíka. „Nevidím dôvod, aby premiér podal takýto návrh,“ povedal Gröhling jednoznačne. Rovnako reagoval na kritiku SaS zo strany ostatných koaličných partnerov: „tlak na stranu v koalícii nevnímam.“

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.