Psychiatrička Belanská v Ide o pravdu: Čaputová komunikuje pokojne, vláda zmätočne
31:59
Podcast: Ide o pravdu

Psychiatrička Belanská v Ide o pravdu: Čaputová komunikuje pokojne, vláda zmätočne

31.10.2020
Komunikácia nariadení a zákazov je v čase pandémie kľúčová v súkromí aj vo verejnom priestore. „Ak nedostávame odpovede na naše otázky, začína narastať nervozita a stres,“ povedala v relácií Ide o pravdu psychiatrička Soňa Belanská  

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.