IDE O PRAVDU: Politologička Malová: Víťazom koaličnej krízy je Matovič. Kollára porazil šéf SIS
30:48
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU: Politologička Malová: Víťazom koaličnej krízy je Matovič. Kollára porazil šéf SIS

11.03.2021

Kauza obvinenia šéfa SIS môže byť pre koalíciu zničujúca. „Ak sa potvrdí korupcia, Boris Kollár (Sme rodina) by mal odstúpiť z pozície šéfa parlamentu,“ povedala v relácii Ide o pravdu profesorka politológie Darina Malová z Univerzity Komenského v Bratislave. Končiacu sa koaličnú krízu podľa Malovej vyhral premiér Matovič, ktorý nepripustil zásadné zmeny vo vláde ani spochybnenie vlastnej pozície.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.