Sociologička Porubänová v Ide o pravdu: Politických hádok už stačí!
22:31
Podcast: Ide o pravdu

Sociologička Porubänová v Ide o pravdu: Politických hádok už stačí!

22.12.2020

Ako národ sme zvládli dramatické historické momenty. „Sme skromní a vieme sa podvoliť príkazom. Ale nezaslúžime si, aby nás politici karhali či obviňovali,“ povedala sociologička Silvia Porubänová v relácii Ide o pravdu.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.