IDE O PRAVDU: Sociológ Vašečka: Krajina je po bitke. Heger by mal využiť šancu, ktorú dostal
33:30
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU: Sociológ Vašečka: Krajina je po bitke. Heger by mal využiť šancu, ktorú dostal

02.04.2021

Nová vláda kráča po mínovom poli. „Prvý, kto ju pochová, môže byť Igor Matovič,“ povedal v relácii Ide o pravdu sociológ Michal Vašečka. Dôležitým testom nezávislosti bude pre Eduarda Hegera výber šéfa SIS. „Ak si dupne, a presadí vlastného kandidáta, ukáže silu,“dodal.

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.