IDE O PRAVDU - Letanovská: Čakáme na schválenie lieku, ktorý pomáha pri COVIDE-19
35:57
Podcast: Ide o pravdu

IDE O PRAVDU - Letanovská: Čakáme na schválenie lieku, ktorý pomáha pri COVIDE-19

21.01.2021

„Slovensko musí urýchlene nakúpiť vakcíny a očkovať. Nie testovať,“ vyhlásila poslankyňa Andrea Letanovská (Za ľudí) v relácii Ide o pravdu. Ako lekárka je sklamaná z politikov, ktorí podľa nej ignorujú odborníkov a hazardujú so zdravotníkmi.

 

Podcast Ide o pravdu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.