IDE O PENIAZE - Ako zabezpečiť dieťa a finančne zvládnuť jeho štúdium?
06:06
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Ako zabezpečiť dieťa a finančne zvládnuť jeho štúdium?

03.09.2020
Každý rodič chce dať dieťaťu to najlepšie. Súčasťou toho je aj kvalitné vzdelanie. Náklady na štúdium na vysokej škole môžu dosiahnuť aj 20-tisíc eur. Ako sa na to pripraviť? Radí odborník na financie Peter Gurecka zo spoločnosti PARTNERS GROUP SK.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.