IDE O PENIAZE - Havarijné poistenie: Kedy je šialenstvo ho nemať a kedy je už zbytočné?
07:06
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Havarijné poistenie: Kedy je šialenstvo ho nemať a kedy je už zbytočné?

03.09.2020
Či sa havarijné poistenie oplatí a kedy, čo všetko kryje a kedy vám auto nepoistia, koľko havarijné poistenie stojí, prečo sa ceny tak líšia a ako aj na havarijnej poistke ušetriť, hovoríme v relácii Ide o peniaze s Vladimírom Cvikom zo spoločnosti Netfinancie.sk.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.