IDE O PENIAZE - Niekto si požičal, niekto investoval. Čo bolo počas koronakrízy múdrejšie?
13:20
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Niekto si požičal, niekto investoval. Čo bolo počas koronakrízy múdrejšie?

09.09.2020
 Negatívny vplyv korony na domáce rozpočty pocítili podľa prieskumu agentúry Focus až dve tretiny domácností. Potvrdil aj to, že ľudia, ktorí boli finančne na krízu pripravení, ju znášajú omnoho lepšie, až bez problémov. Niekto si na jar musel požičať, niekto, naopak, využil pokles trhov a investoval. Ako sa Slováci finančne počas jarnej krízy správali a ako sa z nej poučili? Debatujeme o tom s Andreou Strakovou, odborníčkou na financie z PARTNERS GROUP SK.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.