IDE O PENIAZE - Ak máte viac úverov, konsolidujte ich. Poradíme ako a koľko môžete ušetriť
14:06
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Ak máte viac úverov, konsolidujte ich. Poradíme ako a koľko môžete ušetriť

02.06.2021

Koľko a aké typy úverov môžete spojiť do jedného? Môže byť súčasťou konsolidácie aj povolené prečerpanie a dlh na kreditnej karte? Je konsolidácia výhodná vo vašej banke, alebo radšej úvery preniesť do inej? Koľko ušetríte na mesačnej splátke a koľko na celkovom preplatení? Má zmysel zobrať si pri rovnakej splátke viac peňazí a čo s nimi? O konsolidácii dlhov hovorí v relácii Ide o peniaze Eva Šablová, riaditeľka pre úvery FinGo.sk.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.