IDE O PENIAZE - Pripoistiť sa na koronavírus a jeho následky sa stále dá. Poisťovne ceny nezvyšovali
07:56
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Pripoistiť sa na koronavírus a jeho následky sa stále dá. Poisťovne ceny nezvyšovali

03.09.2020
Čo všetko môžu kryť vaše súčasné poistenia života či kritických chorôb v súvislosti s koronavírusom a čo urobiť, ak takéto poistenie nemáte, radí Miroslava Holičová, riaditeľka pre životné poistenie FinGO.sk.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.