IDE O PENIAZE - Kreditka: Dobrý pomocník, ak ju viete používať, ale najdrahší úver
11:17
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Kreditka: Dobrý pomocník, ak ju viete používať, ale najdrahší úver

14.04.2021

Ako sa používa kreditná karta a na čo sa využiť nedá? Aké sú s ňou spojené poplatky a ako s ňou pracovať tak, aby ste nezaplatili nič? Prečo sú úroky na kreditnej karte také vysoké? Čo ak nemáme na splatenie dlhu z kreditnej karty? A ako vychádza kreditná karta v porovnaní s povoleným prečerpaním a spotrebným úverom? V relácii Ide o peniaze odpovedá Maroš Ovčarik z portálu Finančný kompas.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.