IDE O PENIAZE - Prvá hypotéka: Podľa čoho si vybrať banku, dĺžku splácania a fixáciu
15:25
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Prvá hypotéka: Podľa čoho si vybrať banku, dĺžku splácania a fixáciu

09.06.2021

Čo všetko banka skúma, ak žiadate o hypotéku? Aký minimálny príjem musíte mať na 100-tisícový byt? Ako si vybrať banku a je najdôležitejším kritériom hypotéky úroková sadzba? Je lepšia vyššia splátka a kratšia doba splatnosti alebo naopak? Akú fixáciu úveru si vybrať? Čo robiť, ak nemáte dosť peňazí na dofinancovanie ceny bytu? A aké sú najčastejšie chyby pri žiadosti o hypotéku? Ako na prvú hypotéku radí v relácii Ide o peniaze Zuzana Šimonová, analytička spoločnosti Swiss Life Select Slovensko.

 

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.