IDE O PENIAZE - Mali ste nehodu? Ako vyriešiť škodovú udalosť, aby ste nestratili ani euro?
07:52
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Mali ste nehodu? Ako vyriešiť škodovú udalosť, aby ste nestratili ani euro?

03.09.2020
Čo robiť, ak sa vám stane poistná udalosť s autom? Využiť povinné zmluvné alebo havarijné poistenie? Ako neprísť ani o jedno euro? O tom, ako postupovať pri poistnej udalosti, hovoríme s Vladimírom Cvikom zo spoločnosti Netfinancie.sk.

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.