IDE O PENIAZE - Maklér Martin Čapo: V nehnuteľnostiach máme majetok. Je dobré, že ich ceny rastú
15:28
Podcast: Ide o peniaze

IDE O PENIAZE - Maklér Martin Čapo: V nehnuteľnostiach máme majetok. Je dobré, že ich ceny rastú

31.03.2021

Prečo ceny nehnuteľností rastú aj desať percent ročne a kde je ich strop? Aký vplyv má na realitný trh pandémia Covid-19? Máme čakať po skončení pandémie skokový nárast cien? Je kúpa bytu dobrá investícia? Kedy je ideálny čas na kúpu bytu? Je lepšie kupovať byt starší, nový, alebo ten, ktorý len idú postaviť? A aké najčastejšie chyby robíme pri kúpe nehnuteľnosti? V relácii Ide o peniaze odpovedá Martin Čapo, majiteľ realitnej kancelárie Riešime bývanie.

 

Podcast Ide o peniaze je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Pravda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.