Podcast:Ide o nás

IDE O NÁS: Hádžu si ženy polená pod nohy či skôr pomáhajú? A čo vlastne stojí za hejtami

29.06.2021

Chýba ženám vzájomná solidarita a súdržnosť? Sú naozaj schopné vychrliť tvrdú kritiku na iné ženy alebo ich hodnotiť? Alebo je to práve naopak - keď príde na lámanie chleba, stoja ženy pri sebe? Relácia Ide o nás sa pokúsila odpovedať aj na komplexnú tému.

Podcast Ide o nás je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK