STOP PROKRASTINÁCII | Hypnóza na produktivitu
40:00

STOP PROKRASTINÁCII | Hypnóza na produktivitu

16.10.2020
V tejto nahrávke nájdete užitočné sugescie na vnútornú efektivitu. Ak chcete, aby ste cez deň stihli to, čo si predsavzáte, počúvajte, uvoľnite sa a nechajte svoju myseľ pracovať. V nahrávke je zakomponovaný binaurálny beat, ktorý pomáha so zaspávaním. Na to, aby mal účinok, potrebujete použiť slúchadlá. Viac o mne.. Newsletter, tréningy a terapia: https://tranzformacia.sk/ Instagram: https://www.instagram.com/lajprik/ Podcast: https://soundcloud.com/martinlajprik Spotify: https://spoti.fi/35wC8Kj Apple podcast: https://apple.co/300KgkN Google podcast: http://bit.ly/2sTg4Mo Ďakujem za sledovanie

Podcast Hypnóza s Martinom Lajpríkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.