Frekvencia Zeme (7,83Hz) | Liečenie pre dušu a telo
30:02

Frekvencia Zeme (7,83Hz) | Liečenie pre dušu a telo

24.01.2020
Chceš špeciálne nahrávky pre členov a iné výhody? Pridaj sa ku komunite! Pozri: 👉 https://tranzformacia.sk/clenska-zona/, alebo: 👉 https://www.youtube.com/channel/UCM2xo-7Hmaa4R1X0mywpm7g/join V dnešnej nahrávke sú obsiahnuté binaurálne rytmy vo frekvencii 7,83Hz - tzv. Schumannova frekvencia. Táto frekvencia vám môže byť nápomocná pri uzemnení a skľudnení nervovej sústavy. Na začiatku nahrávky vás prevediem starovekou meditačnou technikou, s ktorou dobijete svoju energiu a rozpustíte akékoľvek napätie. AKO FUNGUJÚ BINAURÁLNE RYTMY? Binaurálne rytmy vznikajú v momente, keď do ľavého ucha vysielame tón s rozdielnou frekvenciou, než do pravého. (Preto je ideálne počúvanie na slúchadlách) Mozog tieto rozdielne frekvencie vyhodnocuje ako nový tón a má tendenciu prispôsobiť svoje vlnenie frekvencii tohto tónu. NAČO SÚ BINAURÁLNE RYTMY DOBRÉ? Týmto spôsobom dokážeme mozog priviesť do rôznych vlnových dĺžok (alfa, gama, theta..). Každá vlnová dĺžka má svoje špecifiká a benefity. Najčastejšie sú: Relaxácia, hlboký spánok, imaginatívne procesy, koncentrácia, zmiernenie bolesti atd.. JE DOKÁZANÉ, ŽE BINAURÁLNE RYTMY FUNGUJÚ? Je mnoho výskumov, ktoré dokazujú, že mozog nasleduje vlnovú frekvenciu, ktorá je stanovená binaurálnym rytmom. MUSÍM POUŽÍVAŤ SLÚCHADLÁ? Áno, najlepší efekt dosiahnete s použitím slúchadiel. Skladby mixujem taktiež pre použitie so slúchadlami. MUSÍM MAŤ ZAVRETÉ OČI? Nie, nie je to potrebné, ale mnoho ľudí má hlbšie prežitky so zavretými očami. MÔŽEM PRI TEJTO NAHRÁVKE ZASPÁVAŤ? 7,83Hz je vibrácia magnetického poľa Zeme. Táto frekvencia sa radí medzi theta mozgové vlny, ktoré sú charakteristické pre hlboké meditačné stavy, aj spánok. Z toho vyplýva, že táto nahrávka je vhodná aj na zaspávanie. Zvuky nahraté: 1.1.2020, Láb, AB technika, šum trávy na lesnej cestičke Viac o mne.. Newsletter, tréningy a terapia: https://tranzformacia.sk/ Instagram: https://www.instagram.com/lajprik/ Podcast: https://soundcloud.com/martinlajprik Spotify: https://spoti.fi/35wC8Kj Apple podcast: https://apple.co/300KgkN Google podcast: http://bit.ly/2sTg4Mo Ďakujem za sledovanie

Podcast Hypnóza s Martinom Lajpríkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.