Jan Převrátil - sociológ (19.5.2020 13:05)

19.05.2020
J. Převrátil: Ľudia si zvykli vyjadrovať samých seba pomocou spotreby. Kultúrny význam, ktorý pripisujeme veciam, životu, vzťahom, vnímaniu seba aj iných – to je to, čo robí spoločnosť spoločnosťou. Aj preto zicherka nie je len zicherkou a Berlínsky múr má väčšiu spojitosť s futbalom a ponožkami než si myslíme. Prečo len informácie v komunikácii nestačia, čo je dobro a čo zlo a odkiaľ sa berú? Na tému kultúrne kódy a terapia značiek bude Andrea Poláčková hovoriť so svojím hosťom. Talkshow Hosť Andrey Poláčkovej pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Hosť Andrey Poláčkovej je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:RTVS
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK