Martina Matušová - psychologička (22.5.2020 13:05)

22.05.2020
M. Matúšová: Ak sa hanbíme za to, že sme, strácame vlastnú identitu. Vo Francúzsku vyštudovala MBA, v Belgicku klinickú psychológiu a na Slovensku vyvinula nezvyčajný program s názvom Dreamcatcher. Naša hostka sa špecializuje na deti a adolescentov. V rozhovore prezradí, prečo zahanbovanie detí môže mať až devastačné účinky a kedy sa z nudy stáva choroba. Hovoriť budeme aj o lesku a biede samoty. Talkshow Hosť Andrey Poláčkovej pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Hosť Andrey Poláčkovej je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:RTVS
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK