Vianočný špeciál - charitatívne organizácie (24.12.2020 13:04)
30:34

Vianočný špeciál - charitatívne organizácie (24.12.2020 13:04)

24.12.2020
Máme za sebou veľmi zvláštny rok. Neziskové organizácie, ktoré pomáhajú ľuďom v núdzi alebo na okraji spoločnosti, museli čeliť mnohým výzvam. Ťažký rok mnohí z nás ťažko znášali a tak napríklad internetová poradňa pre mladých IP-čko rozširovala svoje služby. Vďaka tomu zabránila mnohým zbytočným samovraždám. Mimoriadne náročný rok to bol aj pre ľudí na ulici, ktorá sa zrazu stala ešte nebezpečnejšou. Občianske združenie Dobrý pastier malo preto plné ruky práce. Ako sa darilo terapeutickému ihrisku TIJA, ktoré pomáha rodinám s autistickými deťmi, občianskemu združeniu Človek v ohrození, či Erku – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí a ich Dobrej novine? Dozviete sa vo vianočnom špeciáli. Talkshow Hosť Andrey Poláčkovej pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Hosť Andrey Poláčkovej je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.