Monika Molnárová - PR manažérka charity (18.5.2020 13:05)

18.05.2020
M. Molnárová: Počas pandémie rastie záujem o dobrovoľníctvo. Čokoľvek ste urobili alebo neurobili svojím blížnym, mne ste to urobili, alebo neurobili, píše evanjelista Matúš. Jedným z poslaní kresťanov je slúžiť iným. Ochotne a nezištne. O sile dobrovoľníctva v čase koronakrízy aj mnohých dôležitých projektoch Slovenskej katolíckej charity porozprávahostka v deň, keď si celý svet pripomína 100. výročie narodenia slovanského pápeža Jána Pavla II. Talkshow Hosť Andrey Poláčkovej pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast Hosť Andrey Poláčkovej je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:RTVS
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK