Inšpiratívno-edukačný podcast J. Lašáka, R. Staňu, mladých brankárov a rodičov s Petrom Budajom
01:26:14

Inšpiratívno-edukačný podcast J. Lašáka, R. Staňu, mladých brankárov a rodičov s Petrom Budajom

23.10.2020
BRATISLAVA (SZĽH) - V NHL odchytal za trinásť rokov 375 duelov, v AHL pridal ďalších 255. Zúčastnil sa na troch olympijských turnajoch, dvoch majstrovstvách sveta. Dnes sa venuje výchove a rozvoju mladých brankárov v zámorí. Tridsaťosemročný bývalý slovenský reprezentant Peter Budaj si našiel čas a spojil sa prostredníctvom webináru, ktorý pravidelne organizujú slovenskí tréneri brankárov, s mladými nádejami a ich rodičmi. A diskutovali mimoriadne pútavo, ba až inšpiratívne na viaceré témy. Reč bola o výchove, hokejovom i osobnostnom raste Petra Budaja. Niekdajší profiligový brankár hovoril tiež o správnej podpore zo strany rodičov, o jeho adaptácii v „novom svete“ po príchode do zámoria, o svojich začiatkoch či statuse draftovaného hráča. Rodičom i mladým brankárom poskytol množstvo zaujímavých informácií i rád. Diskusiu viedli slovenskí tréneri brankárov Ján Lašák a Rastislav Staňa.

Podcast HockeySlovakia podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.