PODCAST S MIROSLAVOM ŠATANOM: Prezident SZĽH hodnotí vystúpenie dvadsiatky na MS
30:01

PODCAST S MIROSLAVOM ŠATANOM: Prezident SZĽH hodnotí vystúpenie dvadsiatky na MS

13.01.2020
Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov obsadila na uplynulých majstrovstvách sveta v Česku ôsmu priečku. V posledných rokoch tradičnú pozíciu na svetovom juniorskom fóre. Ako hodnotí výsledky nášho výberu prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan? Naša juniorská reprezentácia, vedená hlavným trénerom Róbertom Petrovickým, zdolala v úvodnom vystúpení na MS Kazachstan 3:1 a urobila rozhodujúci krok za postupom do štvrťfinále. V nasledujúcich štyroch stretnutiach už radosť z víťazstva nezopakovala. Fínom podľaha 1:8, Švajčiarom 2:7, Švédom 2:6 a Kanade vo štvrťfinále 1:6. Počas šampionátu aj po ňom čelili hráči i tréneri ostrej kritike verejnosti i členov hokejovej obce. Čo na súčasnú situáciu v slovenskom juniorskom hokeji vraví šéf hnutia? Ak si pustíte aktuálnu epizódu HockeySlovakia podcastu, dozviete sa odpovede aj na nasledujúce otázky: Čo čaká slovenský hokej v roku 2020? Ako Miroslav Šatan hodnotí vystúpenie dvadsiatky na MS? Kto ho najviac zaujal? Povolá niekoho aj do prípravy reprezentačného áčka pred svetovým šampionátom vo Švajčiarsku? Plánuje obnoviť projekt centralizovanej prípravy hráčov do 20 rokov? Má Róbert Petrovický naďalej jeho dôveru alebo by si pri juniorskom tíme dokázal predstaviť zahraničného trénera?

Podcast HockeySlovakia podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.