S TRÉNEROM R. PETROVICKÝM PRED MSJ: Nech chlapci ukážu, čo v nich je
21:56

S TRÉNEROM R. PETROVICKÝM PRED MSJ: Nech chlapci ukážu, čo v nich je

26.12.2019
Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov vstupuje do svetového šampionátu juniorov v Česku. V třineckej základnej skupine ju na úvod čaká súboj s Kazachstanom, následne duely s Fínskom, Švajčiarskom a Švédskom. Tréner nášho výberu Róbert Petrovický verí, že jeho zverenci vykročia do turnaja správnou nohou a budú sa riadiť princípmi či pokynmi, ktoré im realizačný tím vštepoval od prvého spoločného stretnutia v lete. Kazachstan, náš prvý súper v piatok 27. decembra o 15.00 h, odohral pred štartom šampionátu jeden prípravný zápas. V Kravařoch podľahol Rusom 0:5. Slovenský trénerský štáb si jeho vystúpenie nenechal ujsť. „Vieme, proti komu hráme. Kazachstan sa dostal do elitnej kategórie, má svoju kvalitu. My sa však pozeráme na seba, chceme podať čo najlepší výkon. Pobiť sa, súťažiť o dobrý výsledok. Videli sme zápas Kazachstanu proti Rusom. Je to nečitateľný súper. Bránil veľmi srdnato až do konca zápasu. Nezáleží na tom, či Kazachstan hrá deň predtým alebo nie. Musíme ísť za víťazstvom, dostať do hláv, že chceme hrať pre víťazstvo,“ burcuje tréner Róbert Petrovický.

Podcast HockeySlovakia podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.