S ÚTOČNÍKOM TOMÁŠOM ZIGOM: O prezývkach, prestupe do Slovana i komunikácii s J. Brejčákom
18:31

S ÚTOČNÍKOM TOMÁŠOM ZIGOM: O prezývkach, prestupe do Slovana i komunikácii s J. Brejčákom

22.11.2019
V lete vymenil barana na drese za orla a darí sa mu. Ešte začiatkom týždňa bol útočník Slovana Tomáš Zigo s 25 bodmi najproduktívnejší hráč Tipsport Ligy. Aj by ním zostal, nebyť 6-bodového utrhnutia Marcela Haščáka v utorňajšej predohrávke Košíc s Liptovským Mikulášom. Dvadsaťsedemročný útočník je so svojím prídelom spokojný. Mnohí sa ho pýtajú, prečo ako rodený Banskobystričan nezostal pôsobiť doma a namiesto materského klubu si vybral neobľúbeného rivala z hlavného mesta. Odpoveď ponúka v našom podcaste, v ktorom sa vyjadril aj k medializovanému sporu s banskobystrickým obrancom Jánom Brejčákom. Ak si nás vypočujete, dostanete odpovede i na nasledujúce otázky: Akú prezývku dal Tomášovi Zigovi Marek Viedenský a akými prívlastkami si ho doberajú spoluhráči či kamaráti? Ako často prispieva do tímovej kasy v kabíne? Za čo všetko musia hráči platiť pokuty pokladníkovi belasých? Chodia hráčom v Slovane výplaty načas? Kde najradšej chodí Zigo rybárčiť a kedy si kúpi poriadne udice? Koľko pív vypije po zápase? Prijal pozvanie na pivo od fanúšika v Trenčíne? Má priateľku? Odhalil identitu reprezentačného kolegu, ktorý sa ho spýtal, či mu vyrábajú prilby na mieru? Akú stávku uzavrel s jedným zo súčasných spoluhráčov v Slovane?

Podcast HockeySlovakia podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.