S BRANKÁROM MATEJOM TOMEKOM: Zavedie obdivovateľ drakov Hudašou v Trenčíne?
19:27

S BRANKÁROM MATEJOM TOMEKOM: Zavedie obdivovateľ drakov Hudašou v Trenčíne?

02.12.2019
Draftová voľba Philadelphie Flyers žiari na Slovensku. Matej Tomek momentálne nie je v kontakte so zámorským klubom. Žije prítomnosťou, a tá je z pohľadu jeho čísel mimoriadne úspešná. Jedenásť odchytaných stretnutí za Duklu Trenčín v doterajšom priebehu extraligovej sezóny, sedem víťazstiev, takmer 94,5-percentná úspešnosť zásahov. Osem duelov s viac ako 30 úspešnými zákrokmi. Čísla ako vyšité na pozvánku do reprezentačného kempu pred Švajčiarskym pohárom. A Matej Tomek ju dostal. "V kútiku duše som dúfal, že pozvánka príde. Bol to môj predsezónny cieľ a vyšiel vcelku skoro. Teším sa, hoci na zraz budúci pondelok dorazím aj trošku nervózny. Našťastie, v kabíne budem poznať zopár chlapcov. Určite sa postarajú o príjemné privítanie," vraví v našom HockeySlovakia podcaste. Ak si pustíte jeho tretiu epizódu, dozviete sa odpovede aj na nasledujúce otázky: Prečo je Matej Tomek debutant v národnom tíme, keď už mal na sebe slovenský dres? Ako si spomína na striebornú jar 2019? Kedy začínal s hokejom a kto ho ovplyvnil? Prečo po piatich rokoch v zámorí prišiel do Trenčína? Aký náročný vojenský výcvik absolvoval v kempe Philadelphie? Čo študoval počas pôsobenia na univerzite? Dokáže poznatky zo štúdia aplikovať v trenčianskej kabíne? Ktorý zo série filmov Harryho Pottera má najradšej? Prečo ho fascinujú draky? Z akého dôvodu si oblieka výstroj zľava?

Podcast HockeySlovakia podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.