S JINDŘICHOM ABDULOM: Na Bratislavu nedá dopustiť. Zostane v Slovane po trpkom konci sezóny?
24:59

S JINDŘICHOM ABDULOM: Na Bratislavu nedá dopustiť. Zostane v Slovane po trpkom konci sezóny?

12.03.2020
Zmes pocitov sklamania, hnevu či bezmocnosti vrie vo vnútri Jindřicha Abdula, inak veľmi dobre naladeného a energického útočníka bratislavského Slovana. S belasými túžil získať v tejto sezóne majstrovský titul. Jedenásteho marca dostali jeho plány nenapraviteľné trhliny. Tipsportligové kluby sa vo Zvolene uzniesli na ukončení ročníka 2019/20 z dôvodu nepredvídateľného šírenia nového koronavírusu, ktorý vo svete vyvolal stav pandémie. Okrem Slovenska „zabalili“ sezónu aj v Nórsku, Poľsku, Nemecku, Rakúsku či po novom vo Švajčiarsku. Hoci 24-ročný Jindřich Abdul rozhodnutie z racionálneho hľadiska chápe, emocionálne sa s ním nedokáže vyrovnať. Keď sa v stredu dozvedel o predčasnom konci ročníka, urobil nasledovné: „Sadol som si na gauč a premýšľal, čo bude. Sezóna sa skončila zo dňa na deň. Neviem, čo robiť. Voľného času bude veľa, sám neviem, čo sa bude diať,“ vraví Abdul v našom podcaste. Hoci so Slovanom titul nezískal, sezónu zakončil ako najproduktívnejší hráč so ziskom 62 bodov za 23 gólov a 39 asistencií. Ak si vypočujete ďalšiu epizódu nášho podcastu, dozviete sa: Je triumf v produktivite aspoň malým zadosťučinením pre Jindřicha Abdula? Ako by riešil aktuálnu situáciu, ak by mal v rukách právo rozhodovať? Dokedy ho bude mrzieť fakt o skorom konci sezóny? Prečo nedá na Bratislavu dopustiť? Koľko a aké ponuky má aktuálne na stole? Zostane v Slovane? Prečo vidí na jedno okolo iba na dvadsať percent? Bude z neho snajper?

Podcast HockeySlovakia podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.