Valentínske hmmm... Dá sa spojiť zoznamka s terapiou?
41:05

Valentínske hmmm... Dá sa spojiť zoznamka s terapiou?

14.02.2020

14. február - deň zamilovaných, 15. február - deň osamelých. Láska, vzťahy a ich protipól majú k sebe podobne blízko aj u nás na linke dôvery IPčko.sk. Konkrétne problémy v romantických vzťahoch je treťou a pocit osamelosti dokonca prvou najčastejšou témou, s ktorou sa na nás mladí ľudia obracajú.

S trochou nadsázky by sa tak dalo povedať, že sa trápime takmer neustále, aj keď sme sami aj aj keď niekoho máme.

Kde teda robíme vo vzťahoch chyby? Aký je rozdiel medzi zamilovanosťou a láskou? V čom môže byť samota užitočná, ako sa naučiť zoznamovať a čo je to matchmaking? Aj o tom sme sa rozprávali so psychologičkou a terapeutkou Erikou Čisárikovou.

Stať sa našim Patreonom môžete tu: patreon.com/ipckohmmm

Pačiť sa Vám môžeme taktiež tu: fb.com/hmmmpodcast/  instagram.com/hmmm_podcast

A kontaktovať nás môžete aj tu: podcast@ipcko.sk

Informácie pre záujemcov o štúdio: ipcko.sk/prenajmite-si-studijko-na-nahravanie-podcastu/

Podcast hmmm... | psychologický podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.