Hanbíte sa pred psychoterapeutom? Povedzte mu svoj sen
28:50

Hanbíte sa pred psychoterapeutom? Povedzte mu svoj sen

22.01.2020

Niektorí v nich vidia budúcnosť, iným kazia spánok, najčastejšie ich však ignorujeme a väčšinu si ani nepamätáme. Aj keď nás sny sprevádzajú celý život, len výnimočne im prikladáme väčšiu váhu a pozornosť. Pre psychoterapeutov však môžu byť cenným zdrojom informácii a kľúčom k nášmu podvedomému prežívaniu, čo môže výrazne napomôcť terapeutickému procesu.

O tom, čo je to sen z pohľadu psychológie, ako si sny vysvetľovať a ako nám ich skúmanie môže pomôcť sme sa rozprávali so psychológom Dušan Fábikom.

Náš predchádzajúci podcast o psychoterapii: ipcko.sk/co-vas-caka-na-psychoterapii/

Mapa pomoci: ipcko.sk/mapa-pomoci/

Staňte sa na našim patreonom a podporujte vznik nových dielov! patreon.com/ipckohmmm

hmmm… nájdete aj na Facebooku: fb.com/hmmmpodcast/

a Instagrame: instagram.com/hmmm_podcast/

Ak máte záujem o prenájom štúdia, viac informácii nájdete tu: ipcko.sk/prenajmite-si-studijko-na-nahravanie-podcastu/

Podcast hmmm... | psychologický podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.