Unikátna služba pre nepočujúcich? Aj to bol prvý rok Dobrej linky

29.01.2020

Dobrá linka, internetová linka dôvery pre mladých ľudí so zdravotným znevýhodnením, oslávila v novembri minulého roka svoje prvé narodeniny. Hneď na to získala ocenie Srdce na dlani v kategórii dobrovoľnícky projekt roka a jej koordinátorka Zuzka Juráneková sa stala národnou dobrovoľníčkou za roky 2018 a 2019.

O tom, koľkým ľuďom Dobrá linka už pomohla, aké nové služby poskytuje, aká je jej úloha v systéme pomoci a ako sa žije nepočujúcim a ďalším ľuďom s hendikepom na Slovensku sme sa rozprávali práve so špeciálnou pedagogičkou a koordinátorkou Dobrej linky Zuzanou Juránekovou.

Viac informácii o Dobrej linke: dobralinka.sk

Vlogy z Dobrej linky: bit.ly/2GwWTev

Podcast s Emou Oriňákovou: ipcko.sk/ked-bariery-nie-su-len-vo-vasej-mysli/

Náš Facebook: fb.com/hmmmpodcast/

Instagram: instagram.com/hmmm_podcast

Mail: podcast@ipcko.sk

Patreon: patreon.com/ipckohmmm

Prenájom štúdia: ipcko.sk/prenajmite-si-studijko-na-nahravanie-podcastu/

Podcast hmmm... | podcast psychologickej poradne IPčko.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK