[madrovanie] Ako urobiť internet bezpečnejším?

09.02.2020

8. február - deň pre bezpečnejší internet. Ak hovoríme, že niečo má byť bezpečnejšie, automaticky tak vytvárame predpoklad, že v súčasnosti je to nebezpečné. Platí to však aj pre internet? A nedostávame sa v našom myslení do slepej uličky, keď hovoríme o internete ako "tom", teda ako o veci?

Pačiť sa Vám môžeme aj tu:  fb.com/hmmmpodcast/instagram.com/hmmm_podcast

Kontaktovať ná môžete tu:  podcast@ipcko.sk

A podporovať tu:  patreon.com/ipckohmmm

Pre záujemcov o štúdio viac info tu:  ipcko.sk/prenajmite-si-studijko-na-nahravanie-podcastu/

Podcast hmmm... | podcast psychologickej poradne IPčko.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK