PCT miniséria (3/3): stravovanie, autostop, medvede a iná zver
23:44

PCT miniséria (3/3): stravovanie, autostop, medvede a iná zver

13.11.2019
V minulom dieli minisérie o Pacifickej hrebeňovke sme sa s Filipom rozprávali o počasí, o podcastoch, ktoré mu krátili dlhé chvíle samoty a tiež sme podrobnejšie prebrali výstroj a velikánsky, viac ako 100 litrový batoh, ktorý mal so sebou. Dozvedeli sme sa, že variča sa zbavil, kvôli šetreniu hmotnosti. Teraz sa presunieme na tému stravovania, bližšie rozoberieme aj stopovanie, návštevy u miestnych ľudí, medvede, štrkáče a bude aj puma.

Podcast HIKING.SK podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.