Podcast:Hemendex

Vyhlásenie víťaza: Sám Sebou rozospievajú tribúny pesničkou Slovensko gól

14.06.2021
Celé Slovensko fandí sokolom! Ďakujeme ešte raz za všetky pesničky, ktoré ste vymysleli, nahrali a poslali do tejto súťaže. Prišlo ich neuveriteľné množstvo, až 130. Do finále porota vybrala 9 pesničiek, víťaza ste už ale vyberali hlasovaním iba vy. Najviac hlasov získala pesnička od Sám Sebou - Slovensko gól. Kapele gratulujeme k víťazstvu!

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK