Igor Timko, Katka Knechtová, Miro Žbirka, Miko Hladký hovoria vtipy pre tábor Dobrý Skutok
00:51
Podcast: Hemendex

Igor Timko, Katka Knechtová, Miro Žbirka, Miko Hladký hovoria vtipy pre tábor Dobrý Skutok

22.05.2017
Chceme aby sa deti v lete usmievali a preto sa dnes snažíme rozosmiať vás! Ďuro a Djuro v Najvtipnejšom Hemendexe predstavujú zaujímavých hostí, ktorí vám povedia stovky vtipov! :) Urobte dobrý skutok aj vy a pošlite prázdnu SMS v sieti mobilných operátorov Orange Slovensko, Slovak Telekom a O2 Slovakia v hodnote 1 Euro na číslo 822.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.