Na Marse bol sex zakázaný
11:14
Podcast: Hemendex

Na Marse bol sex zakázaný

21.02.2017
V púšti v americkom štáte Utah prebehla simulovaná misia na Mars. Veliteľkou tímu bola pritom slovenská astrobiologička Michaela Musilová, ktorá prišla do Hemendexu porozprávať o misii a aj o budúcnosti ciest na Mars. Vypočujte si rozhovor, v ktorom sa dozviete aj o problémoch, ktoré zažili, zákazoch, ktoré mali a aj o tom, či existujú mimozemšťania. https://www.expres.sk/92310/na-marse-bol-sex-zakazany/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.