Brzobohatý, Dyk a Jandová naspievali pieseň pre zdravotné sestry
05:29
Podcast: Hemendex

Brzobohatý, Dyk a Jandová naspievali pieseň pre zdravotné sestry

14.04.2020
Ondřej Brzobohatý, Vojta Dyk a Marta Jandová naspievali pesničku s názvom Život na podporu zdravotných sestier. Okrem hlbokej poklony nielen za prácu v týchto dňoch sa Ondřej snaží pomôcť sestrám aj finančne cez transparentný účet. Ďuro z Hemendexu sa s Ondřejom rozprával a keď si porovnávali zákazy a príkazy v našich krajinách v týchto dňoch, prišli na to, že je to veľmi podobné.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.