Hemendex: Katka Knechtová a jej hormón lásky
09:13
Podcast: Hemendex

Hemendex: Katka Knechtová a jej hormón lásky

26.09.2016
Katka Knechtová prišla do Hemendexu predstaviť svoju novú pesničku s názvom FEA. Je to vzorec pre hormón lásky. Ďuro a Djuro sa jej preto pýtali na chémiu a spojili sa aj s jej učiteľom zo strednej školy, ktorý povedal, aká bola študentka. Vypočujte si rozhovor o novej pesničke! https://www.expres.sk/76189/katka-knechtova-a-jej-hormon-lasky/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.