Hemendex: Zuzana Lieskovcová, navigátorka áut na rally pretekoch
04:51
Podcast: Hemendex

Hemendex: Zuzana Lieskovcová, navigátorka áut na rally pretekoch

11.11.2016
Ďuro a Djuro v Hemendexe privítali Zuzanu Lieskovcovú, ktorá naviguje šoférov áut na rally pretekoch. Čo znamenajú pokyny, ktoré im dáva? Ako sa v rally aute cíti? Toto všetko sa Zuzany opýtali v rozhovore, ktorý si môžete vypočuť. https://www.expres.sk/81346/brzda-brzda-horizont-rez/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.