Podcast:Hemendex

Vrátia sa Slováci zo zahraničia domov?

13.06.2019
Na Slovensku vznikla iniciatíva Vráťsa.sk, ktorá má prilákať Slovákov a Slovenky zo zahraničia domov. Vráť sa kvôli rodine, ženám, rozprávkam, pivu, peniazom, prírode, úradom - vráť sa domov. Podľa neziskovej organizácie LEAF by ich mohli presvedčiť pracovné ponuky v biznise, verejnej správe a neziskovom sektore... Celý článok: https://www.expres.sk/185758/vratia-sa-slovaci-zo-zahranicia-domov-iniciativa-vratsa-sk-ich-laka-na-pracovne-ponuky-v-biznise-aj-verejnej-sprave/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK