Ďuro a Djuro sa rozprávali s odborníčkou na neverbálnu komunikáciu a reč tela Monikou Stehlíkovou
04:05
Podcast: Hemendex

Ďuro a Djuro sa rozprávali s odborníčkou na neverbálnu komunikáciu a reč tela Monikou Stehlíkovou

10.05.2017
Viete ako získate viac energie a sebavedomia? Urobte pozíciu moci. Je to víťazné gesto, ktoré Ďurovia a Djurovi vysvetlila odborníčka na neverbálnu komunikáciu a reč tela Monika Stehlíková. Monika v Hemendexe hovorila aj o tom, že našim športovcom chýba testosterón. Vypočujte si takisto, ako vám môže zlepšiť náladu obyčajné hýbanie bokmi či mávanie na neznámych ľudí. Pozri si aj video na: https://www.expres.sk/100932/hokejistom-chyba-testosteron/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.