Hemendex: Rozhovor s kapelou Hex o pesničke Ľahký Song
09:29
Podcast: Hemendex

Hemendex: Rozhovor s kapelou Hex o pesničke Ľahký Song

03.05.2017
Kapela Hex prišla svoj Ľahký Song predstaviť do rannej šou Hemendex. Ďuro a Djuro sa ich opýtali aj na to, prečo pesničku charakterizujú ako „letné reggae s elektronickými deephouse kudrlinkami.“ Rozprávali sa aj o nahrávaní albumu pri Prahe a aj o bradatom imidži kapely Hex. Vypočujte si rozhovor z Hemendexu. https://www.expres.sk/99530/hex-ft-robo-grigorov-lahky-song/

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.