Podcast:Hemendex

Naozaj sa míňa hélium na svete?

23.05.2019
Nielen u nas v rádiu to funguje tak. Zamyslíte sa nad niečim, alebo si niečo prečítate a poviete si „to by bolo fajn, zohnať nejakého odborníka, ktorý vám k tomu povie viac“.Ďuro z Hemendexu si prečítal informáciu o tom, že hélium na svete sa míňa a napríklad Američania sú z toho nešťastní, lebo nebudú mať čo dávať do balónikov.Ďuro si dal tú námahu a zohnal Juraja Petroviča, vedúceho oddelenia aplikácií Messer Tatragas, a ten vie o héliu veľmi zaujímavo rozprávať.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK