Hemendex: Rozhovor s Kuly z Desmodu, ktorý predstavuje novú pesničku Nevrav mi aký som
07:34
Podcast: Hemendex

Hemendex: Rozhovor s Kuly z Desmodu, ktorý predstavuje novú pesničku Nevrav mi aký som

04.10.2017
Kapela Desmod prichádza s novým albumom Molekuly zvuku. Z neho je aj pesnička Nevrav mi aký som, ktorú prišiel do Hemendexu predstaviť Kuly z Desmodu. Ďuro a Djuro si preňho pripravili notorické vety, ktoré ženy zvyknú hovoriť svojim chlapom. Ďurovia chceli vedieť, ktoré vety sa Kulyho týkajú a ktoré nie.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.