Cyklistika sa dá robiť aj z domu. Uvidíme Sagana v digitálnych pretekoch?
06:12
Podcast: Hemendex

Cyklistika sa dá robiť aj z domu. Uvidíme Sagana v digitálnych pretekoch?

13.04.2020
Dávno sme nevideli jazdiť Petra Sagana a možno ho koncom apríla v telke uvidíme, teda presnejšie jeho avatara. Od 22. apríla by sa mali ísť preteky The Digital Swiss 5 v rozšírenej realite pomocou aplikácie ROUVY. To znamená, že cyklista sedí doma na cyklo trenažéri, šliape do pedálov a na telke sleduje cestu po ktorej ide. Jan Škarnitzl, skvelý český cyklista, nedávno také 5 etapové preteky vyhral a povie nám ako to vlastne vyzerá. Vypočuj si rozhovor.

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.