Podcast:Hemendex

Rozprávka: Ako hradný pán Andrej k stožiaru prišiel

15.08.2019
14. august sa zapíše do slovenských dejín ako deň, keď národ konečne mal o čosi vyšší, dlhší, väčší a honosnejší stožiar. Ranná šou Hemendex si chce túto historickú udalosť pamätať navždy. Toto je originálna rozprávka Hemendexákov – Ako hradný pán Andrej k stožiaru prišiel

Podcast Hemendex je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK